O společnosti

Partners investiční společnost získala na sklonku roku 2010 licenci od České národní banky a již v dubnu 2011 představuje své první podílové fondy s názvem Partners Universe 10 a Partners Universe 13

V červnu 2012 zahájil činnost další fond Partners Universe 6 a doplnil tak nabídku o konzervativnější typ fondu. V listopadu 2014 byl spuštěn fond Partners 7 Stars pro dynamické klienty s delším investičním horizontem. Jeho investiční strategií je 100%-ní participace na vývoji akciových trhů nejvyspělejších států světa. V červnu 2017 zahájil vydávání podílových listů Partners Dividend Selection. Tento fond investuje přímo do jednotlivých akcií se zaměřením na takové tituly, které vyplácejí atraktivní dividendy. Zároveň u tohoto fondu nově nabízíme možnost výplaty renty (pravidelných odkupů). Nejnovějším přírůstkem do rodiny spravovaných fondů z října 2018 je čistě dluhopisový Partners Bond Opportunity.

Partners investiční společnost nabízí velmi zajímavou a snadno dostupnou škálu široce diverzifikovaných podílových fondů.

V dubnu 2014 získala společnost od ČNB licenci na poskytování individuální správy aktiv tzv. portfolio management. Partners investiční společnost nyní vedle řízení podílových fondů poskytuje klientům také individuální správu aktiv.

Filosofie

Filosofie Partners investiční společnosti (Partners IS) je postavena na:

  • Zkušenostech odborníků ve vedení Partners IS, kteří mají velké zkušenosti s investičními strategiemi a řízením podílových fondů. Takovými odborníky jsou ve vedení Partners IS Martin Mašát, Petr Borkovec, Lucie Simpartlová, Martin Švec a Martin Tománek.
  • Šíři a velkém potenciálu distribuční sítě Partners, kterou dnes tvoří téměř dvě tisícovky finančních poradců a 70 franšízových poboček.

 

O Partners

Partners investiční společnost je dceřinou společností finančně poradenské společnosti Partners, která na trhu působí od roku 2007. Za dobu své existence získala společnost Partners bohaté klientské zkušenosti a stala se největší finančně poradenskou společností na českém trhu. Téměř 500 000 klientů již sestavili finanční poradci Partners finanční plán a odpovídající portfolio finančních produktů.

Partners mají mezi poradenskými společnostmi dlouhodobě vysoký podíl na investicích do podílových fondů. Konkrétně za rok 2016 zprostředkovali jednorázové investice přesahující 1 miliardu korun a nové pravidelné investice 450 milionů korun ročně. Z toho vyplývá, že zkušenosti v oblasti sjednávání investičních produktů Partners jsou skutečně významné.

 

Základní údaje o společnosti

Název: Partners investiční společnost, a.s.

Sídlo: Praha 4, Prague Gate, 4. patro, Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4 – Chodov

IČO: 24716006

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 16374

Společnost vykonává činnosti v souladu s ustanoveními zákona č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech, a to na základě povolení uděleného Českou národní bankou rozhodnutím č. Sp/2010/769/571.

 

Struktura koncernu

 

 

 

 

 

Další informace

 


Zeptejte se
Volejte zdarma 800 63 63 63
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha
Brno
České Budějovice

celý seznam