Vedení společnosti

Představenstvo

Předseda představenstva: Pavel Kohout

Pracoval postupně pro PPF investiční společnost, a. s., Komero s. r. o., ING Investment Management, a. s., a PPF, a. s. V letech 2002 – 2003 působil jako člen sboru poradců ministra financí B. Sobotky (ČSSD), od roku 2004 do roku 2006 byl členem konzultačního týmu Vlastimila Tlustého (ODS), patří mezi zakladatele Institutu pro politiku a ekonomiku a není členem žádné politické strany.

Pavel Kohout působil také v PES – Poradním expertním sboru ministra financí Janoty, a je členem NERV – Národní ekonomické rady vlády. V České republice publikuje v řadě odborných médií, z nichž lze jmenovat Lidové noviny, MF Dnes, Hospodářské noviny, Reflex nebo Respekt. Publikuje i v zahraničí: v deníku Pravda a časopise Týždeň na Slovensku a na serveru TCSDaily.com a v časopisech Orbis Journal a The American
Conservative v USA. Na serveru Aktuálně.cz má svůj blog. Napsal několik knih o financích, například Investiční strategii pro třetí tisíciletí nebo Finance po krizi.

V roce 2007 se stal jedním ze zakladatelů a majitelů finančněporadenské společnosti Partners, ve které je členem dozorčí rady a ředitelem pro strategii.


Místopředseda představenstva: Ing. Petr Borkovec

Vystudoval provozně-ekonomickou fakultu MZLU, manažersko-ekonomický obor. Na škole dále působil až do konce roku 2008 jako odborný asistent a učitel předmětů kapitálové a finanční trhy, mezinárodní finance a burzy a cenné papíry, v této době se věnoval odborné publikační činnosti.

Při studiu krátce pracoval v Jihomoravské energetice jako analytik kapitálových účastí a v říjnu 2001 nastoupil do německé finančně-poradenské společnosti, kde se postupně propracovat až na pozici regionálního ředitele. V roce 2007 společnost opustil.

Ve společnosti Partners je jedním z partnerů a také zastává pozici předsedy představenstva. Mezi jeho hlavní kompetence patří vedení obchodní a pobočkové sítě, vzdělávání manažerů a strategický rozvoj společnosti.  


Člen představenstva: Ing. Lucie Simpartlová

Vystudovala ekonomickou fakultu Západočeské univerzity, působila pět let v obchodním oddělení společnosti Conseq Investment Management a od roku 2006 pracovala v Pioneer Investments, kde byla v roce 2007 byla jmenována ředitelkou obchodu externí distribuce. Od července 2012 působí v Partners investiční společnosti na pozici ředitele společnosti.

 

Dozorčí rada

Předseda dozorčí rady: Ing. Petr Kroupa

V roce 2000 dokončil studium na VŠE v Praze, fakulta Národohospodářská, obor Hospodářská politika. Při studiích hrál profesionálně basketbal. Ve finančnictví podniká od roku 2000, nejprve ve společnosti OVB Allfinanz, kde posledním rokem zastával pozici oblastního ředitele. Od roku 2007 se podílí na budování přední české poradenské společnosti Partners Financial Services, a.s., kde je jedním z Partnerů.

Člen dozorčí rady: Mgr. Stanislav Holeš

V letech 2009 az 2011 působil na Ministerstvu financí v oblasti legislativy kapitálového trhu; ze své předcházející praxe má zkušenosti z advokacie i státní správy. Od konce roku 2011 je potom členem legal a compliance teamu společnosti Partners a v rámci skupiny Partners se mimo jiné zabývá právními a regulatorními záležitostmi spojenými s kolektivním investováním.

Člen dozorčí rady: Ing. Lucie Nováková

Na počátku svého vysokoškolského studia v roce 2006 působila v advokátní kanceláři, kde se starala o archivaci smluvních dokumentů a o samotný chod kanceláře. V roce 2007 ji zaujala možnost působení v nové mladé společnosti zabývající se finančním poradenstvím, ve společnosti Partners Financial Services, a.s. Během svého bakalářského a magisterského studia se ve společnosti Partners zasloužila o rozvoj chodu recepce, vývoj evidence dokumentů na finančním oddělení až po rozvíjení obchodních vztahů s obchodními partnery, kterému se věnuje dodnes, a to na pozici Vedoucí obchodního oddělení.  

Zeptejte se
Volejte zdarma 800 63 63 63
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha
Brno
České Budějovice

celý seznam