Vedení společnosti

Představenstvo

Předseda představenstva: Ing. Lucie Simpartlová

Absolventka ekonomické fakulty Západočeské univerzity.

Působila pět let v obchodním oddělení společnosti Conseq Investment Management a od roku 2006 v Pioneer Investments, kde byla v roce 2007 byla jmenována ředitelkou obchodu externí distribuce. Od července 2012 působí ve společnosti Partners investiční společnost, a.s. na pozici ředitele společnosti. Od stejného data působí i v představenstvu společnosti Partners investiční společnost, a.s.


Místopředseda představenstva: Ing. Petr Borkovec

Absolvent provozně-ekonomické fakulty Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity, manažersko-ekonomický obor. Na MZLU působil až do konce roku 2008 jako odborný asistent a učitel předmětů kapitálové a finanční trhy, mezinárodní finance a burzy a cenné papíry, v této době se věnoval odborné publikační činnosti.

Při studiu krátce pracoval v Jihomoravské energetice jako analytik kapitálových účastí a v říjnu 2001 nastoupil do německé finančně-poradenské společnosti, kde se postupně propracoval až na pozici regionálního ředitele. V roce 2007 společnost opustil.

Od roku 2007 působí ve společnosti Partners Financial Services, a.s., kde je jedním z partnerů a také zastává pozici předsedy představenstva. Mezi jeho hlavní kompetence patří vedení obchodní a pobočkové sítě, vzdělávání manažerů a strategický rozvoj společnosti. Ve společnosti Partners investiční společnost, a.s. působil od roku 2011 do roku 2012 na pozici místopředsedy představenstva. Na stejné pozici nyní ve Společnosti působí od 30. 3. 2016.

 

Člen představenstva: Mgr. Martin Švec

Absolvent Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, obor Finanční a pojistná matematika.

Od roku 2008 působil jako pojistný matematik v České podnikatelské pojišťovně. V roce 2011 přešel do pojišťovny Aviva a po sloučení s pojišťovnou MetLife zastával pozici produktového ředitele, kde měl na starosti vývoj a oceňování produktů včetně správy investičních strategií.

Od roku 2017 působí v Partners Financial Services, a.s. a je odpovědný za vedení projektu založení životní pojišťovny.

 

Dozorčí rada

Předseda dozorčí rady: Ing. Petr Kroupa

V roce 2000 dokončil studium na VŠE v Praze, fakulta Národohospodářská, obor Hospodářská politika. Při studiích hrál profesionálně basketbal. Ve finančnictví podniká od roku 2000, nejprve ve společnosti OVB Allfinanz, kde posledním rokem zastával pozici oblastního ředitele. Od roku 2007 se podílí na budování přední české poradenské společnosti Partners Financial Services, a.s., kde je jedním z Partnerů.

Člen dozorčí rady: Mgr. Stanislav Holeš

V letech 2009 az 2011 působil na Ministerstvu financí v oblasti legislativy kapitálového trhu; ze své předcházející praxe má zkušenosti z advokacie i státní správy. Od konce roku 2011 je potom členem legal a compliance teamu společnosti Partners a v rámci skupiny Partners se mimo jiné zabývá právními a regulatorními záležitostmi spojenými s kolektivním investováním.

Člen dozorčí rady: Ing. Lucie Nováková

Na počátku svého vysokoškolského studia v roce 2006 působila v advokátní kanceláři, kde se starala o archivaci smluvních dokumentů a o samotný chod kanceláře. V roce 2007 ji zaujala možnost působení v nové mladé společnosti zabývající se finančním poradenstvím, ve společnosti Partners Financial Services, a.s. Během svého bakalářského a magisterského studia se ve společnosti Partners zasloužila o rozvoj chodu recepce, vývoj evidence dokumentů na finančním oddělení až po rozvíjení obchodních vztahů s obchodními partnery, kterému se věnuje dodnes, a to na pozici Vedoucí obchodního oddělení.  

Zeptejte se
Volejte zdarma 800 63 63 63
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha
Brno
České Budějovice

celý seznam