Zkušenosti s Partners

Odbornost a práce poradců Partners je pečlivě prověřována. Naši finanční poradci jsou opravdoví profesionálové a jejich rady jsou objektivní a nezávislé. Přečtěte si příběhy a zkušenosti našich finančních poradců a manažerů Partners a zkušenosti našich klientů. 

Zkušenosti finančních poradců

Ondřej PodlešákONDŘEJ PODLEŠÁK, M1 - TEAM MANAGER

Má cesta do Partners začala už na gymnáziu, kdy se plně rozvinula moje záliba v číslech a matematice. „Učící“ předměty jako biologie a literatura mne moc nezaujaly: „Tady jsou učebnice, naučte se to nazpaměť. K čemu vám to bude? Přeci abyste udělali maturitu!“. Zato matematika, to bylo „jiné kafe“, člověk hned viděl výsledky, počítání mělo určitý smysl a logiku. Navíc se dalo najít mnoho praktických využití.

Proto jsem se po střední vydal na Vysokou školu ekonomickou v Praze. Záliba v číslech a financích se prohlubovala, proto jsem se v roce 2010 přihlásil do výběrového řízení ve společnosti Partners Financial Services. Více čtete zde

Ivo Bečvář - Senior Consultant IIvo Bečvář

Do Partners jsem se dostal na základě doporučení svého velmi dobrého kamaráda ze střední školy. Tou dobou jsem dokončoval čtvrtý semestr bakalářského studia na Vysoké škole ekonomické v Praze. Studoval jsem obor Podniková ekonomika a management. Nebyly to přímo finance, ale neměl jsem v té době ještě přesně vymezenou oblast, ve které bych chtěl v budoucnu profesně působit. Na společnosti Partners mě zaujaly čtyři věci: Finance jako čísla, Finance jako ekonomický obor, Podnikatelská příležitost, Vize a hodnoty ... Více čtěte zde

Martina ŠenkýřováMartina Šenkýřová, M1 - Team Manager

V profesním životě Martiny Šenkýřové sehrála důležitou roli káva. Ještě jako studentka vysoké školy se sešla s kamarádkou nad šálkem kávy a společně přemýšlely, jak si přivydělat. Kamarádka zmínila název jedné finančně poradenské společnosti a společně vyrazily na školení. Co ze začátku bylo jen „studentskou brigádou“, se pro Martinu v roce 2010 stalo plnohodnotnou profesí. Finančnímu poradenství propadla natolik, že si udělala certifikát €FA, European Financial Advisor. Více čtěte zde 

 

Zkušenosti našich klientů

Zuzana Urbanová, referentka zahraničního obchodu
Finanční poradce Tomáš Langr

Začátek spolupráce s poradcem Tomášem Langrem, zastupujícím Partners, mne velmi příjemně překvapil. Doposud jsem měla určité informace o finančním trhu, ale mé zkušenosti především díky některým lidem byly hodně negativní. Když jsem absolvovala analýzu, čekala jsem nějaké podpisy smluv a přemlouvání, ale když schůzka probíhala v příjemném duchu a obohatila mne o spoustu nových informací, byla jsem překvapená. Na následné schůzce, kde mi byl představen finanční plán přímo pro mou situaci, dostaly mé finance smysluplný směr. Mám dobrý pocit, že moje pojištění je přesně na mou aktuální situaci a finanční rezerva se mi tvoří efektivně. Děkuji mému poradci Tomáši Langrovi a přeji jemu, tak celé společnosti Partners mnoho úspěchu a spokojených klientů. Jsem ráda, že se mohu na pana Langra a společnost Partners vždy spolehnout.

MUDr. Petr Víšek
Finanční poradkyně Dominika Pávková

Dominika Pávková byla klientkou mé ordinace, již několik let. V rámci pracovní komunikace jsem se dozvěděl o její práci a protože jsem v té době řešil nutnost úvěru, domluvili jsme se na konzultaci. I když se setkávám v rámci mé lientely s mnoha pacienty, důvěru jsem si vytvořil právě k ní. Jednak to byla intuice v její osobu, korektnost a znalosti, a jednak jsem od kolegů měl dobré reference na společnost Partners. 

Dominika mi následně pomohla se zprostředkováním hypotečního úvěru za velmi výhodných podmínek a s tím spojené pojištění domu a domácnosti a životní pojistka. V poslední době jsme řešili problematiku důchodové reformy.

Dnes jsem rád, že jsem Dominice a Partners dovolil nakouknout do mého soukromí. Nelituji toho a jsem přesvědčen, že ani v budoucnu nebudu ...

PhDr. Marcela Palíšková, Ph.D.
Finanční poradce Ondřej Veselý

Dovolte mi, abych Vám poděkovala za Vaše dosavadní konzultace a poradenství. Díky Vám se mi podařilo vnést řád do mých financí a optimalizovat příjmy a výdaje. Na základě vašeho doporučení refinancovat hypotéku ušetřím nemalou finanční částku.

Cením si zejména Vašeho profesionálního přístupu, vysoké odborné úrovně a spolehlivosti, ale také smyslu pro humor. Svými cennými radami a vystupováním jste mě přesvědčil o tom, že Vám mohu jako finančnímu poradci plně důvěřovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zeptejte se
Volejte zdarma 800 63 63 63
Navštivte nás: Klientská centra v ČR

Praha
Brno
České Budějovice

celý seznam