ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Partners Bond Opportunity: finalista Zlaté koruny

Co jsme slíbili, to jsme dodrželi! Nabízíme klientům konzervativní fond, který nadprůměrně roste, a to s minimálními výkyvy.

stika.jpg

(Očima Martina Mašáta)

Když k tomu přidáme nulové vstupní poplatky a nízké TER, není divu, že se líbí nejen klientům, ale i poradenské síti. A propos: jsme ve finále ZLATÉ KORUNY a jdeme ji vyhrát!

Najít produkt, který je při současné mizérii s úroky na účtech vysoce likvidní a přitom konzervativní, je těžké, ale naše CML se zamyslelo a narodil se nám ke konci roku fond Partners Bond Opportunity. Už teď je to cvalík s váhou 100 miliónů korun, což ukazuje, že se miminko povedlo. Pomalu vystrkuje růžky a šlape jiným na paty.

A právě díky vám a našim klientům se navíc fondu podařilo postoupit mezi „20 nej“ finančních produktů, tj. jsme ve finále ZLATÉ KORUNY. Podělte se s námi a klienty o tuto radost a hlasujte ve finálovém kole ZLATÉ KORUNY (co e-mail to další hlas).

Argumenty pro volbu našeho konzervativního fondu jsou platné i nadále: bezkonkurenční nulové vstupní poplatky, likvidní, diverzifikovaný, žádné akcie a jejich vrtochy, lepší výnos než účet, bez srážkové daně, resp. cílovaný čistý výnos v roce 2019 přes 2 %. Stačí pět set korun a jste tam.

Přikládám pár grafů, které vezmou za srdce.

Zhodnocení dluhopisových fondů od založení Partners Bond Opportunity.

Růst majetku ve fondu (prvních 100 miliónů korun za velmi krátký čas)

Proto hlasujte a podpořte náš fond. V konzervativních částech portfolií patříme prostě ke špičce. A nejen v nich …

Akciové okénko

Nesmíme zapomenout na akciové fondy. Máme za sebou období turbulencí, které nastalo v říjnu a prosinci loňského roku, kdy akcie klesly o cca 10 %. Jednalo se však spíše o technickou korekci, která mnoho nerozhodných investorů odradila od spekulativních investic. Do hry se tak vrátili velcí hráči, kteří levné akcie skoupili, protože nevěří na blížící se krizi, jak slibuje mnoho ekonomů.

Stojíme pevně na této straně barikády a akcie jsme v prosinci spíše dokupovali, čímž jsme zajistili solidní růst majetku klientů v době, kdy se akciové trhy opět zotavily. Ačkoliv měly akciové fondy v loňském roce záporný výsledek, v dlouhém horizontu to nic neznamená a korekce z konce roku je svým způsobem již zapomenuta.

Přikládám graf vývoje hodnoty podílových listů několika akciových fondů za poslední rok. Je vidět, že ani v této konkurenci akciových fondů se Partners fondy neztratily a nadále se drží na špici. Hlavní myšlenkou je však to, že i přes korekci, která je na grafu viditelná, je v meziročním srovnání hodnota fondu Partners 7 Stars dokonce o 3 % výše než před rokem. A to vše opět bez vstupních poplatků a s náležitou diverzifikací.