ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Věříme v poctivou
práci a férový
přístup

Partners investiční společnost jsme založili v roce 2011 jako dceřinou společnost Partners Financial Services – největší finančně poradenské firmy na českém trhu. Naplňujeme filozofii skupiny Partners vydělávat společně s klienty a být fér. Nabízíme bezkonkurenční poplatkový model a svou odměnu si musíme zasloužit.

Naše zásady úspěšného investování

V Partners investiční společnosti si zakládáme na neomezeném přístupu na globální finanční trh, klademe důraz na diverzifikaci a objektivní rozhodování nezávislé na bankovních skupinách.

 
Vybíráme výnosné trhy

Cenné papíry vybíráme po důkladné analýze. Volíme trhy, které jsou nejvíce diverzifikované, nejefektivnější a nejméně podléhají turbulencím.

  
Fondy aktivně spravujeme

Náš tým investičních odborníků denně monitoruje vývoj kapitálových trhů. Nejsme obří korporace – na výkyvy trhu reagujeme rychle, abychom vám přinesli co nejlepší výsledek.

  
Rozkládáme riziko

Diverzifikace je důležitý předpoklad pro rozumné investování. S našimi fondy rozkládáte svou investici, resp. riziko, mezi desítky investičních nástrojů.

  
Pracujeme nízkonákladově

Díky menšímu týmu a efektivnímu řízení nákladů se obejdeme bez vybírání vstupních poplatků při investování. Tím ihned ušetříte až 3 % oproti konkurenci.

Náš tým

Lucie Simpartlová

Ředitelka investiční společnosti

Lucie vede investiční společnost již od roku 2012. Navazuje obchodní spolupráce, podílí se na vývoji produktů a nastoluje strategii společnosti.

Martin Vavříček

Compliance Officer

Martin dohlíží na dodržování právních předpisů, kontroluje nastavené procesy, řeší problematiku anti-money laundering (AML). Připravuje mj. i podklady pro licenční řízení.

Martin Mašát

Hlavní portfolio manažer

Martin v Partners IS dohlíží nad investičním procesem a obchodováním s cennými papíry. Úzce spolupracuje s finančními analytiky a v médiích pravidelně komentuje situaci na trzích.

Martin Tománek

Portfolio manažer

Martin se podílí na řízení fondu kvalifikovaných investorů. Aktivně se věnuje školení, pořádá semináře zaměřené na investice a vývoj světové ekonomiky.

Ondřej Slezáček

Portfolio manažer

Ondra se věnuje řízení konzervativních a smíšených portfolií. Primárně má na starosti náš nejnovější fond Partners Rezerva a dále se s neutuchajícím nadšením věnuje fondu Partners Universe 6.

Eva Davidová

Hlavní účetní

Eva je zkušená účetní. Kromě vedení účetnictví přímo Partners IS a fondů, které řídíme, se věnuje nastavení všech účetních postupů v rámci nových produktů a legislativních změn.

Michaela Nováková

Risk manažer

Míša důsledně sleduje všechna rizika, investiční limity a likviditu našich fondů. Kromě toho se věnuje vytváření komplikovaných reportů, které vyžaduje regulace a naši institucionální klienti.

Andrea Havlíčková

Senior účetní podílových a penzijních fondů

Andrea úzce spolupracuje s Evou a Katkou a věnuje se přecenění a účetnictví fondů, které v rámci Partners IS spravujeme.

Kateřina Franková

Účetní podílových fondů

Katka se věnuje přecenění a účetnictví fondů spravovaných Partners IS a vypořádání obchodů s cennými papíry.

Petra Synková

Účetní podílových fondů

Petra se věnuje přecenění a účetnictví fondů spravovaných Partners IS a vypořádání obchodů s cennými papíry.

Potřebujete poradit?

Nechte nám na sebe kontakt nebo zavolejte na číslo
800 023 040. Jsme tu pro vás od pondělí do čtvrtka od 8:30 do 19:00 a v pátek od 8:30 do 17:00