Vyberte si fond, který vám vyhovuje.

U nás si přijdou na své konzervativní i odvážnější investoři.

Hrajeme fér

Fondy Partners investiční společnosti jsou aktivně spravované a skládají se z toho nejlepšího, co najdete na světovém finančním trhu. Za investice do fondů neplatíte vstupní poplatky, což znamená okamžitou úsporu 2–5 % a bezprostřední zhodnocování investice!

Vyberte si z naší kolekce fondů

Partners investiční společnost aktuálně spravuje šest fondů. Každý s jiným zaměřením. Který si vyberete vy ?

Aktuální hodnota 15.01.2021: 1,0809 Kč

Náš nejmladší fond se zaměřuje pouze na dluhopisové investice. Hodí se pro konzervativní klienty se střednědobým investičním horizontem nebo jako protiváha akciových pozic u vyvážených portfolií.

  • Investiční horizont: min. 3 roky
Aktuální hodnota 15.01.2021: 1,0484 Kč

Máte přehled o vývoji na kapitálových trzích? Uvědomujete si možnosti a rizika? Tak právě pro vás se hodí Partners Dividend Selection. Fond nakupuje akcie konkrétních společností a orientuje se na vyspělé trhy v USA i Evropě. Investiční strategie se soustředí na tituly vyplácející dividendy.

  • Investiční horizont: min. 5 let

Partners ETF Solution

Dokonalé spojení pasivních a nízkonákladových ETF a aktivního řízení strategií.

Aktuální hodnota 15.01.2021: 1,1585 Kč

Hledáte konzervativnější cestu investování? Fond Partners Universe 6 je pro vás jako stvořený. Výchozí riziková složka fondu tvoří pouze 15 % z celého investičního portfolia. Zbytek obsahuje kvalitní dluhopisy s ratingem v investičním stupni.

  • Investiční horizont: min. 3 roky
Aktuální hodnota 15.01.2021: 1,2628 Kč

Máte zkušenosti s investováním do podílových fondů a kolísání na trzích vás nezaskočí? Zkuste fond Partners Universe 10! Jeho portfolio tvoří 70 % rizikových investic, jako jsou akcie, komodity či high-yield dluhopisy. 

  • Investiční horizont: 5-10 let
Aktuální hodnota 15.01.2021: 1,3068 Kč

Jste odolní vůči investičnímu stresu a zároveň v čase očekáváte vysoký výnosový potenciál? Fond Partners Universe 13 je z 90 % tvořený rizikovými investicemi. Akciová složka zahrnuje jak akcie rozvinutých trhů USA a střední Evropy, tak akcie z rozvíjejících se trhů.

  • Investiční horizont: 5-10 let
Aktuální hodnota 15.01.2021: 1,2690 Kč

Fond Partners 7 Stars investuje až 100 % svých aktiv do akciových trhů USA, Kanady, Velké Británie, Švýcarska, Švédska, Nového Zélandu či Austrálie. Hodí se pro klienty s delším investičním horizontem nebo pro investory s nízkou averzí k riziku.

  • Investiční horizont: min. 5 let

Přidaná hodnota pro vás

V Partners investiční společnosti si zakládáme na neomezeném přístupu na globální finanční trh, klademe důraz na diverzifikaci a objektivní rozhodování nezávislé na bankovních skupinách.

Investujete bez poplatků

Nulové vstupní poplatky a výstupní poplatky, které se postupně snižují, vám umožňují investovat zcela bez nákladů. Stačí pouze dodržet doporučený investiční horizont.

Vybíráme výnosné trhy

Cenné papíry vybíráme po důkladné analýze. Volíme trhy, které jsou nejvíce diverzifikované, nejefektivnější a nejméně podléhají turbulencím.

Sledujeme aktuální dění

Náš tým investičních odborníků denně monitoruje vývoj kapitálových trhů. Nejsme obří korporace – na výkyvy trhu reagujeme rychle, abychom vám přinesli co nejlepší výsledek.

Rozkládáme riziko

Diverzifikace je důležitý předpoklad pro rozumné investování. S našimi fondy rozkládáte svou investici, resp. riziko, mezi desítky investičních nástrojů.

Stačí vám pětistovka

Pomůžeme vám nastavit vhodnou investiční strategii. Můžete u nás vybírat z celého spektra fondů a investovat již od 500 korun měsíčně.

Investice pod kontrolou

O svých investicích máte nonstop přehled díky klientskému portálu Moje investice.